Praca i nauka z domu? Pomoc zdalna informatyka

Naprawa zdalna komputera

Jeśli pracujesz z domu w tych ciężkich czasach pandemii wirusa COVID-19, na pewno laptop lub komputer stacjonarny są Twoim podstawowym narzędziem. Aby był w doskonałej kondycji, wymaga regularnej konserwacji lub interwencji informatycznej.

Jako informatyk podchodzę w pełni indywidualnie do każdego zlecenia, wykorzystując swoją szeroką wiedzę w rozwiązywaniu problemów. Powolny komputer? Długo otwierają się aplikacje? Problem w obsłudze aplikacji do nauki zdalnej: Microsoft Teams, Zoom? Problem z połączeniem z siecią firmową? A może czeka Cię konferencja na Skype i nie wiesz, jak się za nią zabrać? Ze wszystkim jesteśmy w stanie sobie poradzić! Bez krytykowania i w pełni profesjonalnie podchodzę do każdego, nawet najbardziej prozaicznego, zdawać by się mogło, problemu.

Informatyk zdalny – Józefów, Otwock, Warszawa Wawer i… cała Polska

Aplikacje TeamViewer i pokrewne nie są mi obce – korzystam z tego typu rozwiązań na co dzień w pracy informatyka. Warunki, w jakich przyszło nam funkcjonować, zmuszają do wykorzystywania narzędzi cyfrowych, z których być może wcześniej nie korzystaliście Państwo. Wykazuję się bardzo wysoką komunikatywnością, jestem w stanie w cierpliwy sposób wytłumaczyć Państwu wszelkie wątpliwości dotyczące pracy z komputerem czy urządzeniem mobilnym.

Dzięki tzw. zdalnemu dostępowi, za Państwa zezwoleniem jestem w stanie dokonać interwencji informatycznej na Państwa sprzęcie, zachowując przy tym nadrzędną zasadę w czasach pandemii koronawirusa, tzn. zachowanie dystansu fizycznego. W zaciszu Twojego domu, bez ruszania się z miejsca, możesz skorzystać z profesjonalnej obsługi informatycznej. Wszystko wytłumaczę podczas połączenia telefonicznego lub przez wybraną przez Ciebie aplikację mobilną i w rozsądnej cenie rozwiąże Twój problem ze sprzętem komputerowym.

O tym, jak działa zdalny dostęp, można przeczytać w tym artykule.

Przekazanie sprzętu do naprawy – bezpieczny informatyk

Niektóre zlecenia wymagają osobistej interwencji z dostępem fizycznym do sprzętu. Może to być np. konserwacja układu chłodzenia sprzętu (duża ilość kurzu może prowadzić do przegrzewania, a to do mniej sprawnego działania – więcej tutaj). Serwis Streamlined znajduje się w Józefowie K Otwocka, niedaleko dzielnicy Warszawa Wawer. Mogą Państwo dostarczyć sprzęt osobiście, możliwa również jest bezdotykowa forma przekazania. Zawsze dokonujemy dezynfekcji po zakończonej naprawie, dzięki czemu sprzęt wróci do Państwa odrestaurowany, a co najważniejsze: bezpieczny dla Waszego zdrowia.

Szczegóły odnośnie bezpiecznej formy przekazania sprzętu znaleźć można na stronie “Zgłoś naprawę“.

Chcesz wiedzieć, komu powierzasz sprzęt, zanim się skontaktujesz?

Zobacz profil na Instagram i poczytaj O firmie.

Kontakt:

tel. 508 346 878

igor@streamlined.pl

Udostępnij
Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków c̶y̶n̶a̶m̶o̶n̶o̶w̶y̶c̶h̶ kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się na swoim. Magister inżynier, absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH. Człowiek na tyle zorganizowany, że posiada nawet etui na banany. Wrażliwiec z planem na siebie szukający sposobów na harmonijną egzystencję w dzisiejszym świecie.

Dodawanie komentarzy zostało wyłaczone

Tagi wpisu: informatyk józefów, informatyk zdalny, zdalna naprawa komputera, zdalna naprawa laptopa, zdalna pomoc