Informatyk Józefów, Otwock, Warszawa – Streamlined Serwis

Szukasz informatyka w Józefowie, Otwocku, Warszawie czy okolicach? Mobilny serwis technologiczno-komputerowy Streamlined zajmie się Twoim problemem w przyjemnej atmosferze 🙂

Mam szerokie doświadczenie w usuwaniu usterek sprzętu komputerowego i nie tylko. Usuwam zarówno usterki hardware’owe – dotyczące podzespołów i komponentów, jak i software’owe – dotyczące systemu i programów.

Nagły problem ze sprzętem w firmie? Nie działa Windows, komputer wolno chodzi, drukarka nie drukuje, albo jest problem z siecią? A może potrzebny nowy komputer? Jestem od tego, żeby pomóc.

Usługi informatyczne świadczone przez Streamlined cechuje otwartość na potrzeby klienta oraz profesjonalizm oparty na doświadczeniu i chęci nieustannego doskonalenia. Podejmuję się najróżniejszych zleceń – technologia nie ma uprzedzeń!

Mobilny informatyk – na terenie Warszawy Wawer, Józefowa i Otwocka podjeżdżam niemal od ręki!

Zadzwoń teraz: 508 346 878

Zapraszam do zapoznania się z zakresem oferty oraz cennikiem.

Udostępnij
Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków cynamonowych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się "na swoim". Magister inżynier, absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH.

Dodawanie komentarzy zostało wyłaczone