Lecimy

Z zamiarem wyjścia “do ludzi” poprzez blog nosiłem się już co najmniej kilka miesięcy. Nie wiem, ile czasu upłynie, zanim uczynię go publicznie dostępnym – nie chcę zawczasu się chwalić, skoro nie wiadomo, czy projekt w ogóle wypali – ale cieszę się, że zrobiłem ten najważniejszy krok.

Niestety wszystkie domeny w wordpress.com, których pożądałem, były zajęte. Może gdzieś w dalekiej przyszłości zakupię jakąś ładną.

Pisanie bardzo rozwija. Pozwala zorganizować myśli i zmagazynować wspomnienia. Prowadzę już jednego bloga prywatnego, pamiętnik cyfrowy i prywatnego Twittera. Stwierdziłem, że czas niektórymi z moich pasji i przemyśleń podzielić się z innymi. Tematyka bloga będzie luźno składać się z trzech kategorii widocznych w menu:

  • IT (komputery, mobile, cyberbezpieczeństwo),
  • produktywność (narzędzia cyfrowe pozwalające usprawnić pracę samodzielną),
  • rozrywka (szeroko pojęta).

Kategorie nie są sztywne i może z biegiem czasu ulegną zmianie.

Wszystkim stalkerom polecam sekcję Social. Jestem z niej bardzo dumny.
Także tego. Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski.

UPDATE 20/04/2018. Wraz z nowym adresem i nazwą, zdecydowałem się uprościć kategorie. Produktywność to teraz główny temat bloga. O wszystkim innym będę hobbystycznie pisał w kategorii nazwanej – jakżeby inaczej – Wszystko inne.

Udostępnij
Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków cynamonowych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się "na swoim". Magister inżynier, absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH.

1 komentarz

Hillyx o godz. 15:33, dn. 29.12.18

Hm, on second thought, “Wszystko inne” może być znacznie rzadziej aktualizowane niż pierwotnie zamierzałem. Sorry, people ?‍♂️