Mój sprzęt – budżetowy komputer AMD

Komputer stacjonarny na budżetowym procesorze AMD Ryzen 3 1200 jest sprzętem, którego używam na co dzień. Zdecydowałem się na wykorzystanie stabilnej, sprawdzonej płyty głównej MSI B350 Gaming Plus.

Dedykowana karta graficzna pozwala na okazyjne granie w przerwach od pracy. W celu zapewnienia jak najlepszej sprawności, został zaktualizowany BIOS. Dysk w formacie M.2 zapewnił znacznie lepszą wydajność niż klasyczne, 2,5-calowe odpowiedniki. Wysokiej jakości zasilacz BeQuiet 600W dostarcza prąd do podzespołów w stabilny i bezpieczny sposób. Dzięki umiejętnemu doborowi komponentów oraz wykorzystaniu niektórych elementów z poprzedniego komputera, całość zakupów zamknęła się w kwocie 2300 zł.

Obudowa Silentium Regnum RG1F z przeszklonym tworzy unikalne wrażenia wizualne.

Komputer ten to jedna z konfiguracji, z których jestem najbardziej dumny.

Udostępnij
Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków c̶y̶n̶a̶m̶o̶n̶o̶w̶y̶c̶h̶ kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się na swoim. Magister inżynier, absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH. Człowiek na tyle zorganizowany, że posiada nawet etui na banany. Wrażliwiec z planem na siebie szukający sposobów na harmonijną egzystencję w dzisiejszym świecie.