Mój sprzęt – budżetowy komputer AMD

Komputer stacjonarny na budżetowym procesorze AMD Ryzen 3 1200 jest sprzętem, którego używam na co dzień. Zdecydowałem się na wykorzystanie stabilnej, sprawdzonej płyty głównej MSI B350 Gaming Plus.

Dedykowana karta graficzna pozwala na okazyjne granie w przerwach od pracy. W celu zapewnienia jak najlepszej sprawności, został zaktualizowany BIOS. Dysk w formacie M.2 zapewnił znacznie lepszą wydajność niż klasyczne, 2,5-calowe odpowiedniki. Wysokiej jakości zasilacz BeQuiet 600W dostarcza prąd do podzespołów w stabilny i bezpieczny sposób. Dzięki umiejętnemu doborowi komponentów oraz wykorzystaniu niektórych elementów z poprzedniego komputera, całość zakupów zamknęła się w kwocie 2300 zł.

Obudowa Silentium Regnum RG1F z przeszklonym tworzy unikalne wrażenia wizualne.

Komputer ten to jedna z konfiguracji, z których jestem najbardziej dumny.

Udostępnij
Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków cynamonowych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się "na swoim". Magister inżynier, absolwent uczelni PJATK i SGH.