Wiedza na blogu jest darmowa i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do wyłączenia reklam (Adblock, uBlock :)

Mój sprzęt – budżetowy komputer AMD

Komputer stacjonarny na budżetowym procesorze AMD Ryzen 3 1200 jest sprzętem, którego używam na co dzień. Zdecydowałem się na wykorzystanie stabilnej, sprawdzonej płyty głównej MSI B350 Gaming Plus.

Dedykowana karta graficzna pozwala na okazyjne granie w przerwach od pracy. W celu zapewnienia jak najlepszej sprawności, został zaktualizowany BIOS. Dysk w formacie M.2 zapewnił znacznie lepszą wydajność niż klasyczne, 2,5-calowe odpowiedniki. Wysokiej jakości zasilacz BeQuiet 600W dostarcza prąd do podzespołów w stabilny i bezpieczny sposób. Dzięki umiejętnemu doborowi komponentów oraz wykorzystaniu niektórych elementów z poprzedniego komputera, całość zakupów zamknęła się w kwocie 2300 zł.

Obudowa Silentium Regnum RG1F z przeszklonym tworzy unikalne wrażenia wizualne.

Komputer ten to jedna z konfiguracji, z których jestem najbardziej dumny.

Udostępnij
Igor Leszczyński

Magister inżynier. Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Specjalista i power user systemów operacyjnych Windows i Android. Zwolennik work-life balance, przez co zdarza się mniej uchwytny (stara się jednak jak może). Praktykujący specjalista zarządzania informacją i cyberbezpieczeństwa oraz zwolennik myślenia zorientowanego na rozwiązywanie problemów. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Uzależniony od technologii, muzyki rap i płatków kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo - póki co realizuje się na swoim. Absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH. Człowiek na tyle zorganizowany i przewidujący, że posiada nawet etui na banany. Wrażliwiec z planem na siebie szukający sposobów na harmonijną egzystencję w dzisiejszym świecie.

Wiedza na naszym blogu jest dostępna za darmo i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do odblokowania reklam, jeśli korzystacie Państwo z wtyczek
Adblock, uBlock
lub pokrewnych. Z góry dziękujemy :)

X

    Potrzebujesz pomocy informatyka? Zostaw kontakt - odezwiemy się!


    Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na naszą Politykę prywatności