Montaż komputera biurowego z używanych części

Montaż biurowego komputera na procesorze Intel Core i3 szóstej generacji ze zintegrowanej grafiką z używanych podzespołów z wydajnym dyskiem SSD WD Blue.

Ze względów logistycznych, kabel zasilający ATX od procesora musiał zostać przeprowadzony przez środek obudowy. Spowodowane było to zastosowaniem bardzo grubych przewodów zasilacza modularnego dostarczonego przez klienta oraz dość kompaktowe wymiary zakupionej obudowy. Nie wpłynęło to jednak w żaden sposób na wydajność komputera, który codzienne operacje księgowe wykonuje nieporównywalnie szybciej niż poprzednio używany sprzęt. Obudowa SilentiumPC Regnum RG1 dopełniła całości, tworząc przyjemną dla oka kompozycję.

Następnie została zaoferowana pomoc w zakresie przeniesienia danych z poprzedniego komputera i skonfigurowaniu programów. Zadowolenie klientów – nieocenione 🙂

Udostępnij
Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków c̶y̶n̶a̶m̶o̶n̶o̶w̶y̶c̶h̶ kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się na swoim. Magister inżynier, absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH. Człowiek na tyle zorganizowany, że posiada nawet etui na banany. Wrażliwiec z planem na siebie szukający sposobów na harmonijną egzystencję w dzisiejszym świecie.