Wiedza na blogu jest darmowa i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do wyłączenia reklam (Adblock, uBlock :)

Montaż komputera biurowego z używanych części

Montaż biurowego komputera na procesorze Intel Core i3 szóstej generacji ze zintegrowanej grafiką z używanych podzespołów z wydajnym dyskiem SSD WD Blue.

Ze względów logistycznych, kabel zasilający ATX od procesora musiał zostać przeprowadzony przez środek obudowy. Spowodowane było to zastosowaniem bardzo grubych przewodów zasilacza modularnego dostarczonego przez klienta oraz dość kompaktowe wymiary zakupionej obudowy. Nie wpłynęło to jednak w żaden sposób na wydajność komputera, który codzienne operacje księgowe wykonuje nieporównywalnie szybciej niż poprzednio używany sprzęt. Obudowa SilentiumPC Regnum RG1 dopełniła całości, tworząc przyjemną dla oka kompozycję.

Następnie została zaoferowana pomoc w zakresie przeniesienia danych z poprzedniego komputera i skonfigurowaniu programów. Zadowolenie klientów – nieocenione 🙂

Udostępnij
Igor Leszczyński

Magister inżynier. Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Specjalista i power user systemów operacyjnych Windows i Android. Zwolennik work-life balance, przez co zdarza się mniej uchwytny (stara się jednak jak może). Praktykujący specjalista zarządzania informacją i cyberbezpieczeństwa oraz zwolennik myślenia zorientowanego na rozwiązywanie problemów. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Uzależniony od technologii, muzyki rap i płatków kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo - póki co realizuje się na swoim. Absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH. Człowiek na tyle zorganizowany i przewidujący, że posiada nawet etui na banany. Wrażliwiec z planem na siebie szukający sposobów na harmonijną egzystencję w dzisiejszym świecie.

1 komentarz

Elonora o godz. 0:52, dn. 28.12.21

ja bardzo sobie chwale częsci od goodram

Wiedza na naszym blogu jest dostępna za darmo i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do odblokowania reklam, jeśli korzystacie Państwo z wtyczek
Adblock, uBlock
lub pokrewnych. Z góry dziękujemy :)

X

    Potrzebujesz pomocy informatyka? Zostaw kontakt - odezwiemy się!


    Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na naszą Politykę prywatności