Wiedza na blogu jest darmowa i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do wyłączenia reklam (Adblock, uBlock :)

Montaż komputera gamingowego

Montaż komputera z nowych podzespołów na płycie głównej Gigabyte na chipsecie Intel B360 był prawdziwą przyjemnością. Procesor Intel 9400F w połączeniu z wydajną grafiką Gigabyte NVIDIA GeForce 1660, szybkim dyskiem SSD PCIe o standardzie NVMe oraz pamięcią RAM DDR4 16GB HyperX stanowiły sprzęt pozwalający na komfortową grę we wszystkie nowe tytuły.

Instalacja i konfiguracja systemu Windows 10 oraz opieka pomontażowa przyczyniły się do satysfakcji klienta.

Udostępnij
Igor Leszczyński

Magister inżynier. Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Specjalista i power user systemów operacyjnych Windows i Android. Zwolennik work-life balance, przez co zdarza się mniej uchwytny (stara się jednak jak może). Praktykujący specjalista zarządzania informacją i cyberbezpieczeństwa oraz zwolennik myślenia zorientowanego na rozwiązywanie problemów. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Uzależniony od technologii, muzyki rap i płatków kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo - póki co realizuje się na swoim. Absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH. Człowiek na tyle zorganizowany i przewidujący, że posiada nawet etui na banany. Wrażliwiec z planem na siebie szukający sposobów na harmonijną egzystencję w dzisiejszym świecie.

1 komentarz

arkos o godz. 23:54, dn. 27.12.21

co do ramu to polecam goodram, u mnie zawsze świetnie

Wiedza na naszym blogu jest dostępna za darmo i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do odblokowania reklam, jeśli korzystacie Państwo z wtyczek
Adblock, uBlock
lub pokrewnych. Z góry dziękujemy :)

X

    Potrzebujesz pomocy informatyka? Zostaw kontakt - odezwiemy się!


    Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na naszą Politykę prywatności