Wiedza na blogu jest darmowa i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do wyłączenia reklam (Adblock, uBlock :)

Restart!

Zainwestowałem jakieś grosze i uniezależniłem się od platformy wordpress.com. Od tej pory blog głównie będzie traktował o produktywności, na co wskazuje zresztą tytuł… Dla tych, którzy nie rozumieją, wyjaśniam:

to streamline 
1. poprawiać (wydajność), zwiększać (efektywność), usprawniać (proces)

źródło: diki.pl

Słowo to zatem idealnie wpasowuje się w tematykę.

Adresik wygląda fachowo – jestem z niego dumny.

EDIT 26.06.2018: Zmiana nazwy  ze Streamline Geek na uproszczone Streamlined. Na razie domena zostaje taka, jak była. :>

Udostępnij
Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków c̶y̶n̶a̶m̶o̶n̶o̶w̶y̶c̶h̶ kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się na swoim. Magister inżynier, absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH. Człowiek na tyle zorganizowany, że posiada nawet etui na banany. Wrażliwiec z planem na siebie szukający sposobów na harmonijną egzystencję w dzisiejszym świecie.

Wiedza na naszym blogu jest dostępna za darmo i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do odblokowania reklam, jeśli korzystacie Państwo z wtyczek
Adblock, uBlock
lub pokrewnych. Z góry dziękujemy :)