Tag: czyszczenie komputera

Kurz – cichy sabotażysta komputerów i laptopów?

Promocja wiosenna

Do końca kwietnia kompleksowa konserwacja i czyszczenie wnętrza komputera

nawet do 25% taniej!

Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail – odezwiemy się po Świętach 😊

Na terenie Józefowa i okolic dojazd do Klienta gratis!

Zobacz galerię poniżej i zapisz się na bezpłatną diagnozę

 

Zostaw kontakt


  Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na naszą Politykę prywatności

  Obudowy komputerów są jak mieszkanie dla podzespołów. Podczas, gdy większość z nas regularnie sprząta powierzchnie w domu, komputery bywają zaniedbywane. Zupełnie niesłusznie, gdyż kurz jest zdecydowanym wrogiem elektroniki.

  Streamlined Serwis, czyli informatyk w Józefowie koło Otwocka – dysponuje profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą, by czyszczenie Waszych komputerów przebiegło w sposób bezpieczny i jak najbardziej efektywny! Uchroń swój sprzęt przed awarią i zapewnij mu jak najdłuższe działanie w jak najlepszych warunkach – by zawsze był gotowy do pracy i rozrywki!

  Skutki zanieczyszczonego komputera

  Komputery znacznie tracą na wydajności, jeśli nie są czyszczone przez długi czas. Mogą osiągać wyższe temperatury niż powinny, co przekłada się na żywotność podzespołów. W rezultacie, komputer może nam służyć znacznie krócej. Kurz staje powolnym zabójcą podzespołów. Odczuwalne dla użytkownika może stać się zacinanie się komputera.

  Przeczytaj więcej

  Wiedza na naszym blogu jest dostępna za darmo i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do odblokowania reklam, jeśli korzystacie Państwo z wtyczek Adblock, uBlock lub pokrewnych. Z góry dziękujemy :)