Dla osób prywatnych

Ostatnie lata za sprawą rewolucji technologicznej znacznie zmieniły sposób, w jaki żyjemy. Świat przeobraża się w zawrotnym tempie, które ciężko czasem utrzymać. Technologia może sprawiać problemy – poza usterkami, ich źródłem może być ich obsługa. Wszystko to za sprawą wysokiego stopnia skomplikowania urządzeń – w końcu oferują one niemal nieograniczone możliwości i funkcje. Streamlined oferuje kompleksowe usługi, których zakres jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w branży oraz analizy potrzeb rynku.

Na rynku jest niedobór firm, które nadążają za nowoczesnymi trendami. Istnieje dużo serwisów komputerowych, ale nie każdy może pochwalić się, że nadąża za duchem czasu. Celem naszej marki, poza świadczeniem usług komputerowych na najwyższym poziomie (napraw komputerów i laptopów, montażu i instalacji oprogramowania), jest również zapełnienie luki na rynku przez uczynienie technologii przyjazną każdemu – zarówno poprzez odpowiednią konfigurację sprzętu komputerowego i mobilnych urządzeń, a także edukację użytkowników.

Jeśli potrzebny jest serwis komputerowy Wawer, Józefów, Otwock i okolice – nie mogłeś/aś trafić lepiej. Z nami jesteś w dobrych rękach – oferujemy pełny pakiet usług informatycznych włącznie z naprawą i modernizacją laptopów oraz komputerów stacjonarnych.

Poniżej prezentujemy przykładowy zakres świadczonych usług. Cennik dostępny jest na tej podstronie.

 

Pełny zakres usług możecie Państwo poznać na dole strony
“O nas”

zapraszamy do lektury!!

Polecamy się,
Igor Leszczyński i zespół Streamlined


W ofercie szkolenia i kursy indywidualne – sprawdź warunki w cenniku
Indywidualnie dostosowywany zakres!

Oswajanie technologii

Edukacja technologiczna: Korepetycje i szkolenia

Naucz się, jak obsługiwać sprzęt z łatwością. Ideą Streamlined jest, by technologia była przyjazna dla każdego. Będziesz zaskoczony, jak niskim kosztem możesz polepszyć swój poziom życia na co dzień dzięki lepszej obsłudze technologii. Szkolenia, czy też korepetycje, z zakresu obsługi komputera, smartfona czy innych urządzeń technologicznych, dostępne są dla każdego, niezależnie od stanu posiadanej wiedzy. Mam doświadczenie w pracy zarówno z osobami, które dobrze radzą sobie z obsługą komputera, jak i z zupełnie początkującymi. Wykazuję się otwartością na potrzeby klienta, bezwzględną cierpliwością oraz tłumaczeniem zagadnień technologicznych na prosty, przystępny język. Dostęp do technologii powinien być możliwy bez barier!