Dla osób prywatnych

Ostatnie lata za sprawą rewolucji technologicznej znacznie zmieniły sposób, w jaki żyjemy. Świat przeobraża się w zawrotnym tempie, które ciężko czasem utrzymać. Technologia może sprawiać problemy – poza usterkami, ich źródłem może być ich obsługa. Wszystko to za sprawą wysokiego stopnia skomplikowania urządzeń – w końcu oferują one niemal nieograniczone możliwości i funkcje. Streamlined oferuje kompleksowe usługi, których zakres jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w branży oraz analizy potrzeb rynku.

Na rynku jest niedobór firm, które nadążają za nowoczesnymi trendami. Istnieje dużo serwisów komputerowych, ale brakuje “serwisów technologicznych” z prawdziwego zdarzenia, których zakres usług wychodzi poza zwykłą konserwację komputerową. Celem Streamlined jest zapełnienie tej luki oraz uczynienie technologii przyjaznej każdemu poprzez odpowiednią konfigurację sprzętu, a także edukację użytkowników.

Poniżej prezentuję zakres świadczonych usług. Cennik dostępny jest na tej podstronie.

Polecam się,
Igor Leszczyński


 

Twój concierge informatyczny

Serwis technologiczny

Nie masz czasu zajmować się swoim sprzętem? Oczekujesz od niego, że będzie “po prostu działał”? Pozwól specjaliście zająć się nim za Ciebie, podczas gdy Ty skupisz się na pracy lub rozrywce.

Funkcja konsjerża wywodzi się z tradycji branży hotelowej, gdzie spełnia on najbardziej wymagające prośby gości, dbając o ich maksymalny komfort (fascynujący artykuł na ten temat opublikowano na stronie firmy Brella). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w nowoczesnym, zinformatyzowanym świecie, świadczę kompleksowe usługi tego typu, acz pod kątem technologicznym, dla klientów biznesowych i indywidualnych. Niemalże cokolwiek, co dotyczy technologii i wymaga działania lub opinii specjalisty – zajmę się tym.

Myślisz, że Cię na to nie stać lub nie jesteś pewien, czy tego potrzebujesz? Spokojna głowa! Zlecenia mogą być rozliczane godzinowo w rozsądnej cenie, bez zobowiązań.

Co może wchodzić w skład usług? Na przykład: konfiguracja gadżetów elektronicznych i urządzeń smart (w tym smart home), dobór sprzętu (PC, laptop, drukarka, telefon itd.), instalacja systemu operacyjnego, dobór i konfiguracja oprogramowania wspierającego codzienną pracę, konserwacja sprzętu, usuwanie usterek, konfiguracja zabezpieczeń oraz wiele innych.


 

Oswajanie technologii

Korepetycje i szkolenia

Naucz się, jak obsługiwać sprzęt z łatwością. Ideą Streamlined jest, by technologia była przyjazna dla każdego. Będziesz zaskoczony, jak niskim kosztem możesz polepszyć swój poziom życia na co dzień dzięki lepszej obsłudze technologii. Szkolenia, czy też korepetycje, z zakresu obsługi komputera, smartfona czy innych urządzeń technologicznych, dostępne są dla każdego, niezależnie od stanu posiadanej wiedzy. Mam doświadczenie w pracy zarówno z osobami, które dobrze radzą sobie z obsługą komputera, jak i z zupełnie początkującymi. Wykazuję się otwartością na potrzeby klienta, bezwzględną cierpliwością oraz tłumaczeniem zagadnień technologicznych na prosty, przystępny język. Dostęp do technologii powinien być możliwy bez barier!


 

Pogotowie komputerowe

Naprawa komputerów i nie tylko

Pilne usunięcie usterki? Zajmuję się tym solidnie i terminowo! Dojazd do klienta z reguły tego samego dnia!

A może coś mniej priorytetowego: montaż nowego komputera? Porada odnośnie sprzętu? Czyszczenie komputera? Ze Streamlined to nie problem. Rozległe, wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z partnerami sprawia, że nic nie jest niemożliwe.

Ceny za jednorazowe zlecenia najczęściej mieszczą się w przedziale 60 – 200 zł


Przejdź do cennika przykładowych usług »

Dla firm

Funkcjonowanie na rynku bez obecności firmy w internecie oraz bez używania technologii jest w dzisiejszych czasach praktycznie niemożliwe. Doskonale rozumiem, jaki zakres usług oraz poziom ich świadczenia jest pożądany przez firmy – w końcu współpracuję z nimi, oferując im kompleksową obsługę technologiczno-informatyczną.

W jej skład wchodzi zarówno prezencja w internecie (strona www, kampanie promocyjne), jak i nadzór codziennych czynności informatycznych firm. Zawsze szukam usprawnień, które pomogłyby przedsiębiorstwu pracować bardziej wydajnie, przede wszystkim poprzez lepszą optymalizację czasu pracowników. Niezbędny w tym celu jest dobrze utrzymany sprzęt komputerowy. Ten i inne aspekty są częścią mojej pracy, którą wykonuję w sposób profesjonalny: szybko, a jednocześnie skrupulatnie. Korzystając z usług Streamlined, Twoja firma jest w dobrych rękach.

Poniżej prezentuję zakres świadczonych usług. Cennik dostępny jest na tej podstronie.

Polecam się,
Igor Leszczyński


Pogotowie komputerowe

Wiem, jak istotne dla firmy jest sprawne działanie sprzętu. Przestoje w pracy spowodowane usterkami mogą wiązać się z realnymi stratami. Doskonale to rozumiem. Dlatego w ramach pogotowia komputerowego rozwiązuję pilne problemy od ręki, w szybkim czasie od otrzymania zgłoszenia.


 

Kompleksowa obsługa IT

Identyfikacja internetowa, opieka informatyczna i helpdesk

Powierz obsługę zaplecza informatycznego Twojej firmy w ręce specjalisty. Posiadam doświadczenie we współpracy z firmami oraz rozumiem potrzeby biznesowe. Streamlined zadba o identyfikację w sieci, przystosuje stronę do nowoczesnych standardów, zadba o właściwą promocję. Przyciągnij klientów działaniami w internecie! Moja firma zajmie się również rozwiązywaniem codziennych problemów informatycznych. Nie pozwól, by przestoje w pracy i niezrozumienie technologii przez pracowników było powodem obniżenia produktywności!


 

Szkolenia pracowników

Korepetycje i szkolenia

Naucz się, jak obsługiwać sprzęt z łatwością. Ideą Streamlined jest, by technologia była przyjazna dla każdego. Będziesz zaskoczony, jak niskim kosztem możesz polepszyć swój poziom życia na co dzień dzięki lepszej obsłudze technologii. Szkolenia z zakresu obsługi komputera, poszczególnych programów, smartfona czy innych urządzeń technologicznych. Zarówno grupowe, jak i indywidualne. Tłumaczę technologiczne zawiłości na zrozumiały język dla osób mało technicznych. Pomóż swoim pracownikom (a w rezultacie: swojemu biznesowi) wkroczyć na wyższy poziom!

Przejdź do cennika przykładowych usług »