Internet to niemal nieograniczone źródło wiedzy. Każdy uczeń powinien móc korzystać z jego zasobów w komfortowy sposób – tak, by sprawnie móc znaleźć poszukiwane informacje podczas odrabiania pracy domowej czy poszerzania zainteresowań oraz mógł zaznać rozrywki.

Zastanawiasz się nad nowym komputerem? Chcesz, by Twoje dziecko komfortowo mogło korzystać z komputera podczas nowego roku szkolnego? Zadbaj, by mogło w pełni korzystać z dobrodziejstw technologii – wolno działający komputer znacznie obniża szybkość przyswajania nowej wiedzy oraz efektywność wykorzystania multimedialnych pomocy naukowych. A może Twoja maszyna nie pozwala na komfortową grę – liczba FPS-ów w ulubionym tytule pozostawia wiele do życzenia? Specjalna oferta Streamlined na nowy rok szkolny jest odpowiedzią na ten problem.

Do 20 września kompleksowa usługa: doradztwo, złożenie komputera i instalacja systemu operacyjnego za jedyne
120 PLN
Zamiast standardowych 240 PLN

Tak profesjonalnej obsługi w tak dobrej cenie nie znajdziesz nigdzie indziej.

Komputer składany przez lokalną firmę, zamiast przez komputerowy sklep internetowy? Poznaj wszystkie za!

 • W Streamlined Twoje zamówienie zawsze ma charakter priorytetowy. Nie jestem dużą firmą obsługującą tysiące zamówień i poświęcę Ci całą uwagę.
 • Wysoka jakość obsługi – patrz powyżej 🙂 Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i przykładam się tak, jak gdybym sam miał korzystać z danego sprzętu.
 • Bezpieczna dostawa – samodzielnie dostarczam sprzęt do klienta (na terenie Józefowa, Otwocka, Warszawy Wawer i okolic). Eliminuje to konieczność korzystania z firm kurierskich i redukuje do minimum ryzyko uszkodzenia sprzętu w transporcie.
 • Obsługa pomontażowa – usuwanie usterek i problemów praktycznie “na zawołanie” i na miejscu, bez konieczności odsyłania sprzętu!

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Razem z klientem podejmujemy decyzję o tym, jakie podzespoły do komputera będą najbardziej odpowiednie dla jego potrzeb przy przewidzianym budżecie. Szeroka wiedza oraz znajomość cen rynkowych i chęć autentycznej pomocy klientom sprawiają, że ze Streamlined nie przepłacisz za sprzęt komputerowy.
 2. Na zlecenie klienta zamówione zostają podzespoły.
  Ewentualnie, klient zamawia części samodzielnie i dostarcza je do serwisu.
 3. Podzespoły są składane w funkcjonującą całość zwaną komputerem 🙂
 4. Instalowany jest system operacyjny Windows (często w promocyjnej cenie), sterowniki i niezbędne oprogramowanie.
 5. Sprzęt komputerowy skonfigurowany wedle potrzeb klienta i dostarczony do niego*.
 6. Pozostajemy w stałym kontakcie w razie problemów z użytkowaniem komputera lub usunięciem powstałej usterki. Nie musisz wysyłać komputera do serwisu na drugim końcu kraju, tracąc czas, koszty i nerwy 😉

* Mogą być doliczone koszty paliwa

» Zobacz dotychczasowe zamówienia!

» Skontaktuj się!