Nasza oferta niedawno została rozszerzona o możliwość zakupu komputerów używanych (dostępnych od ręki w Józefowie K Otwocka), jak i nowych, których zakup realizowany jest za pośrednictwem naszych zaufanych dostawców.

Montaż komputerów Józefów, Otwock. Nowe komputery na sprzedaż – doradztwo

Oferujemy pomoc przy montażu komputerów stacjonarnych i pomoc przy wyborze i zamówieniu części, by proces przebiegł jak najszybciej i wymagał jak najmniej zaangażowania z Państwa strony (by móc skupić się na własnych sprawach lub wypoczywaniu :). Istnieje również możliwość zakupu gotowych, nowych sprzętów komputerowych za naszym pośrednictwem (również laptopów) na preferencyjnych, atrakcyjnych warunkach.

Doradzamy również w przypadku chęci zakupu przez Państwa sprzętu komputerowego z popularnych marketów elektronicznych, służymy pomocą przy pierwszej konfiguracji i zaprezentowaniem prawidłowego, bezpiecznego korzystania przez Państwa z nowego nabytku – mamy wiedzę na temat najczęstszych zaniedbań jakich dopuszczają się użytkownicy, które mogą być przyczyną większych problemów w przyszłości 🙂

Dysponujemy również zapasem części komputerowych – niektóre z nich można obejrzeć na stronie naszego sklepu (jest to tylko część naszej oferty)

Laptopy i urządzenia używane, dostępne do zakupu. Laptopy Józefów, Laptopy Otwock

W tej chwili mamy dostępne od ręki do odbioru w Józefowie następujące sprzęty:

Ceny za laptopy wahają się między 600 a 1200 złotych w zależności od modelu (wliczając 23% podatku VAT)

Na wszystkie sprzedawane przez nas sprzęty komputerowe udzielamy gwarancji realizowanej w punkcie w Józefowie K Otwocka – od 6 miesięcy do nawet 2 lat (dopytaj w przypadku wątpliwości). 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wynajmu sprzętu komputerowego – większość powyższych urządzeń jest również dostępna do użytkowania bez konieczności zakupu na atrakcyjnych warunkach!