Laptopy Józefów, Laptopy Otwock – od ręki, z gwarancją na miejscu!!

Nasza oferta niedawno została rozszerzona o możliwość zakupu komputerów używanych (dostępnych od ręki w Józefowie K Otwocka), jak i nowych, których zakup realizowany jest za pośrednictwem naszych zaufanych dostawców. Kupując za naszym pośrednictwem nie musicie Państwo “bawić się” w wyjazdy w odległe rejony Warszawy czy w odsyłanie sprzętu w przypadku awarii – wszystkim zajmujemy się na miejscu w naszym serwisie w Józefowie K Otwocka (prowadzimy serwis komputerowy – Wawer i okolice – Zachęcamy do przeczytania więcej O nas). Unikatowa oferta dla mieszkańców Józefowa i okolic! Na nas możesz liczyć 🙂 – początki naszej działalności na lokalnym rynku sięgają roku 2018 i wcześniej.

Laptopy i urządzenia używane, dostępne do zakupu. Laptopy Józefów, Laptopy Otwock

W tej chwili mamy dostępne od ręki do odbioru w Józefowie następujące sprzęty:

Ceny za laptopy wahają się między 600 a 1200 złotych w zależności od modelu (wliczając 23% podatku VAT)

Na wszystkie sprzedawane przez nas sprzęty komputerowe udzielamy gwarancji realizowanej w punkcie w Józefowie K Otwocka – zwykle od 6 do 12 miesięcy (dopytaj w przypadku wątpliwości). 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wynajmu sprzętu komputerowego – większość powyższych urządzeń jest również dostępna do użytkowania bez konieczności zakupu na atrakcyjnych warunkach!

 

Montaż komputerów Józefów, Otwock. Nowe komputery na sprzedaż – doradztwo

Oferujemy pomoc przy montażu komputerów stacjonarnych i pomoc przy wyborze i zamówieniu części, by proces przebiegł jak najszybciej i wymagał jak najmniej zaangażowania z Państwa strony (by móc skupić się na własnych sprawach lub wypoczywaniu :). Istnieje również możliwość zakupu gotowych, nowych sprzętów komputerowych za naszym pośrednictwem (również laptopów) na preferencyjnych, atrakcyjnych warunkach.

Doradzamy również w przypadku chęci zakupu przez Państwa sprzętu komputerowego z popularnych marketów elektronicznych, służymy pomocą przy pierwszej konfiguracji i zaprezentowaniem prawidłowego, bezpiecznego korzystania przez Państwa z nowego nabytku – mamy wiedzę na temat najczęstszych zaniedbań jakich dopuszczają się użytkownicy, które mogą być przyczyną większych problemów w przyszłości 🙂

Dysponujemy również zapasem części komputerowych – niektóre z nich można obejrzeć na stronie naszego sklepu (jest to tylko część naszej oferty)