O firmie | CV – Igor Leszczyński

Serwis komputerowy Wawer, Józefów, Otwock

Streamlined
co to znaczy oraz kim jesteśmy?

Nazwa naszej firmy (Streamlined Sp. z o.o., formalnie zarejestrowana przez nas jako nowy podmiot w maju 2019 roku – od tego czasu naprawiliśmy kilkaset laptopów i komputerów stacjonarnych naszych Klientów!!) wzięła się z angielskiego czasownika to streamline (“strim-lajn”). Oznacza on ni mniej, ni więcej, niż: usprawniać (coś), nadawać (temu) opływowego kształtu, a więc: dynamicznego, sprzyjającego szybkiemu działaniu. W tym duchu świadczymy usługi mieszkańcom Józefowa, Otwocka, Warszawy Wawer i okolic od 2019 – podejście to sprawiło, że mamy już na koncie wiele sukcesów, a przede wszystkim: lokalną bazę oddanych Klientów, którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy 🙏.

Jesteśmy zespołem młodych, zdeterminowanych i odpowiedzialnych techników-informatyków, którzy mimo stosunkowo młodego wieku dysponują potężnym bagażem doświadczeń w zakresie rozwiązywania problemów z komputerami i sprzętem mobilnym. Przez nasze ręce zdążyło przewinąć się setki sprzętów komputerowych z różnych lat i epok – na tyle dużo, byśmy mogli w tej chwili nazwać się serwisem komputerowym godnym zaufania i z prawdziwego zdarzenia – pomimo, że pracujemy w obecnej chwili w domu jednorodzinnym w Józefowie. Fakt ten tworzy osobliwą atmosferę naszego Serwisu oraz sprawia, że poświęcamy Państwa komputerom pełną uwagę i zaangażowanie, czasem nawet pracując z własnej i nieprzymuszonej 🙂 woli ponad godziny uznawane powszechnie za normowane. Wszystko po to, by Państwa sprzęt komputerowy po procesie serwisowania wrócił w jak najlepszej kondycji – jak najwydajniejszy, sprawnie działający przez kolejne miesiące i lata, słowem: w pełni zdrowia (tak, jesteśmy jak lekarze dla komputerów :))! A to wszystko bez konieczności udawania się w odległe i zatłoczone miejsca w Warszawie, gdzie jesteście Państwo jednym klientem z tysiąca w danym momencie.

W czym się specjalizujemy?
Zakres – usługi IT Wawer, Otwock, Józefów i okolice:

 • Czyszczenie komputerów z kurzu i zanieczyszczeń, by zapewnić bezawaryjne działanie i zredukować ryzyko przegrzania czy zwarcia
 • Wymiana past termoprzewodzących i termopadów, by wydajność komputera nigdy nie zawodziła – laptopy, komputery stacjonarne, procesory, karty graficzne… Korzystamy z najwyższej jakości produktów marek Arctic, Kryonaut, SilentiumPC, Gelid i nie tylko!
 • Przyspieszanie komputerów stacjonarnych i laptopów (potrzebne więcej FPS-ów? Służymy pomocą!)
 • Doradztwo i montaż komputerów stacjonarnych – kompleksowo, z dostawą i konfiguracją w domu Klienta, jeśli jest taka potrzeba! Sugerujemy, jak nie przepłacić, a zarazem mieć wydajny sprzęt na lata.
 • Modernizacja komputerów stacjonarnych oraz wymiana podzespołów,. np. zasilacz, dysk HDD lub SSD, procesor, karta graficzna (wiele niezbędnych elementów mamy dostępnych od ręki – sprawdź nasz początkujący sklep komputerowy Otwock, Józefów!)
 • Rozbudowa pamięci RAM w komputerach stacjonarnych i laptopach
 • Naprawy laptopów wszystkich marek (Lenovo, Dell, Acer, Asus, HP, Toshiba i wiele więcej!). Mamy doświadczenie przy likwidowaniu zarówno prostych, jak i tych najbardziej problematycznych i ciężkich w usunięciu usterek, jak np. naprawy zawiasów laptopa czy wymiany matryc
 • Edukacja technologiczna, szkolenia i kursy (obsługa pakietu Office? Bezpieczne nawyki w internecie? Zrozumienie idei i obsługa social mediów, poznanie najnowszych trendów appek na smartfony? Otwieramy na świat technologii!). Mamy również wszelką cierpliwość oraz serce do seniorów ❤
 • Odzyskiwanie danych (współpracujemy na preferencyjnych warunkach z laboratorium odzyskiwania w ciężkich przypadkach)
 • Doradztwo – zarówno w zakresie zakupu i użytkowania komputera (cechuje nas indywidualne i rozsądne podejście uwzględniające możliwości budżetowe Klienta)
 • Programy antywirusowe, oprogramowanie biurowe i użytkowe – konfiguracja, szkolenia z obsługi, a także doradztwo oraz zakup legalnego oprogramowania na preferencyjnych warunkach
 • Sprzedaż laptopów Józefów, sprzedaż laptopów Otwock i okolice – z obsługą gwarancyjną na miejscu w Józefowie i na atrakcyjnych warunkach cenowych
 • Konfiguracja, montaż i modernizacja sieci komputerowych domowych i firmowych (zarabianie skrętek i wprowadzanie domów w XXI wiek to niemal nasz chleb powszedni – mamy sprawdzone metody! :))
 • Konfiguracja oraz naprawa smartfonów i tabletów (jesteśmy początkującym serwisem w tym zakresie i możemy pochwalić się wieloma pomyślnie zrealizowanymi naprawami)
 • Konfiguracja urządzeń IoT (internetu rzeczy) – nasze drugie imię to serwis technologiczny!
 • Obsługa informatyczna (outsourcing IT Wawer, Józefów, Otwock i okolice) małych, lokalnych firm
 • Hosting dla Twojej strony, firmowa poczta i domena, certyfikaty SSL – wszystko w atrakcyjnych cenach i bez konieczności pilnowania terminów odnowień (będziemy pamiętać za Ciebie!)!
 • …oraz wiele więcej – nasz serwis charakteryzuje kompleksowe podejście do problemów Klientów! Podejmujemy się również nietypowych zleceń i wyzwań!

Doświadczony serwis komputerowy Otwock, Józefów. Serwis komputerowy Wawer

Nasze doświadczenie w obsłudze Klientów prywatnych i małych firm sięga aż 2014 roku i wcześniej – jako entuzjaści, dojrzewaliśmy koegzystując z technologią i świadcząc usługi dla znajomych i bliskich, a przy tym bawiąc się we własnym zakresie dobrodziejstwami, jakie oferuje, utrzymując nieskończone – zdawałoby się – pokłady zainteresowania. Stawianie czoła przeciwnościom technicznym to nasz chleb powszedni odkąd pamiętamy – informatyka to nasza największa pasja!

Usługi komputerowe Wawer, Józefów, Otwock i okolice

Naszą główną specjalnością jest przyspieszanie komputerów – na tym zbudowaliśmy pozycję naszej firmy na lokalnym rynku józefowskim i otwockim. Nie jest to jednak jedyny zakres usług, bowiem Streamlined Serwis oferuje ich cały wachlarz! Wśród nich wymienić można m.in. konfiguracje sieci domowych i firmowych – pełną listę można zobaczyć na dole tej strony (nasze umiejętności rosną niemal z każdym dniem!). Jako młoda firma, uczymy się bardzo szybko i jesteśmy na bieżąco z wszelkiego rodzaju nowinkami ze świata technologii. Udzielamy porad i stawiamy na długotrwałe relacje z Klientami, często wybiegając w przyszłość co do ewentualnych potrzeb, jakie mogą się pojawić, oraz starając się znaleźć złoty środek pomiędzy możliwościami finansowymi a zapewnieniem maksymalnej użyteczności i wydajności sprzętu komputerowego.

Twój informatyk Wawer, Józefów, Otwock i okolice – dlaczego my?

Firmę, niczym japoński koncern samochodowy Toyota :), rozwijamy w oparciu o filozofię Kaizen – z każdego zlecenia wyciągamy wnioski, wynajdujemy słabe punkty i bez przerwy doskonalimy się, by świadczyć usługi o jak najwyższej jakości oraz by być najlepszym serwisem w Państwa okolicy. Dbamy o bezpieczeństwo danych i sprzętu, a fakt że jesteśmy malutkim zespołem sprawia, że wszelkie tajemnice są z nami bezpieczne, a przy tym jesteśmy maksymalnie elastyczni – zarówno cenowo, jak i pod względem zakresu usług.

Cechuje nas podejście pragmatyczne i praktyczne – na wszystkich płaszczyznach. W relacji z Klientem cenimy sobie szczerość i bezpośredniość, a w rozwiązywaniu problemów nie unikamy rozwiązań kreatywnych i skutecznych (przy tym oczywiście bezpiecznych), które pozwolą cieszyć się sprzętem jak najdłużej, jak najniższym kosztem. Zachowujemy przy tym daleko idący profesjonalizm – dbamy o bezpieczeństwo sprzętu i danych, a także o szeroko pojęty komfort Klientów.

Mamy wypracowane metody i wewnętrzne procedury, jak szybko i sprawnie rozwiązywać problemy komputerowe bez przetrzymywania sprzętu ponad konieczny okres – rozumiemy, że dostęp do niego oraz jego sprawność stanowi dla Państwa być albo nie być w kwestii życia zawodowego, jak i pod względem rozrywkowym. W trosce o zachowanie najwyższego standardu usług oraz wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy również wynajem laptopa Wawer, Józefów, Otwock i okolice – atrakcyjny cenowo i na preferencyjnych warunkach!

Nie naciągamy na sztucznie koszty w żadnym wypadku i dobrze znamy realia cenowe rynku – mamy świadomość, że – żyjąc w społeczeństwie informacyjnym – Państwo również macie dostęp do internetu i ofert konkurencji, więc pilnujemy sami siebie, żeby nie stracić Klientów :). Oferujemy przy tym atrakcyjne i uczciwe warunki dojazdu na terenie Józefowa i okolic. Zdarza się, że nawet bezpłatnie udzielamy porad w razie potrzeby, a przy tym szerzymy poprawne nawyki technologiczne i w zakresie cyberbezpieczeństwa. Krótko mówiąc: bycie naszym Klientem się opłaca 🙂

 

Czego oczekujemy?

 • Szacunku dla nas i dla naszego czasu 🙂
 • Przestrzegania reguł i zasad panujących w Serwisie – patrz: Regulamin serwisu
 • Stosowania się do godzin naszej pracy (to, że pracujemy z domu, nie oznacza że zawsze jesteśmy dyspozycyjni:)
 • Umawiania się przed przyjazdem do naszego Serwisu komputerowego w Józefowie
 • Respektowania naszego prawa do wypoczynku i konieczności odcięcia się od świata, kiedy to konieczne 🙂
 • Transparentności i szczerości w zeznaniach co do historii sprzętu, na ile to możliwe 🙂

 

Zapraszamy do kontaktu – możecie Państwo na przykład zostawić swój numer telefonu i e-mail – odezwiemy się (kliknij tutaj)!!