O firmie| CV – Igor Leszczyński | PrywatnieIgor Leszczyński

Początkowo Streamlined był wyłącznie blogiem. Na pomysł prowadzenia go wpadłem podczas pobytu na Erasmusie w Sztokholmie w 2018 roku. Inspirację dla nazwy uzyskałem podczas rozmowy z jednym z poznanych tam przyjaciół. Gdy podzieliłem się zamiarem pisania tego typu artykułów na blogu, on w swojej odpowiedzi użył słowa “streamline”. Zauważyłem, że idealnie opisuje ono esencję tego, o czym bym chciał pisać. Pierwotna nazwa bloga brzmiała ‘Streamlined Geek’, co dopiero później zostało skrócone do ‘Streamlined’, co w w obecnym wymiarze najczęściej przybiera formę ‘Streamlined Serwis’. Na świadczenie usług technologicznych przyszedł czas jeszcze później. Połączenie hobby z pracą jest dla mnie swoistym spełnieniem marzeń.

Jestem samozwańczym, (wkrótce) 30-letnim geekiem. Buduję swoją codzienność wokół moich rozległych zainteresowań i szukam coraz to nowych sposobów na samorozwój. Spędzam mnóstwo czasu uprawiając szeroko pojęty researching, a ponieważ jestem osobą wyjątkowo skrupulatną – stwierdziłem, że czasem warto się efektami podzielić ze światem, co robię przede wszystkim na blogu Streamlined. Jego idea wpasowuje się w zakres usług, które świadczę zawodowo.

Jeżeli miałbym określić siebie jednym przymiotnikiem, wybrałbym: zorganizowany. Z kolei w 10 słowach: nie mogący usiedzieć w miejscu, bez przerwy poszukujący nowych wyzwań.

Moje zainteresowania to przede wszystkim nowe technologie i narzędzia pozwalające zwiększać swoją produktywność. Fascynuje mnie psychologia, zdrowy tryb życia, gry wideo, dobrej jakości polski i amerykański rap. Kolejność dowolna.

Parałem się w życiu różnymi zadaniami. Intensywnie obecną w moim życiu działalnością odkąd pamiętam była sprzedaż internetowa. W pewnym momencie przez krótki czas zajmowałem się również grafiką komputerową. W końcu przyszedł czas na profesjonalne tworzenie stron WWW, naprawę systemów komputerowych, szkolenia i korepetycje oraz obsługę IT firm i osób indywidualnych. Wykonywałem te usługi przez lata w ramach pracy dodatkowej, podczas studiów w trybie dziennym. Obecnie stanowią one moje pasje, które łączę z główną działalnością w Streamlined.

Jestem absolwentem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, gdzie zdobyłem tytuł inżyniera Zarządzania Informacją. W 2019 roku uzyskałem tytuł magistra Szkoły Głównej Handlowej na kierunku E-Biznes. Świadczenie usług w ramach Streamlined oraz prowadzenie bloga pogłębia moje pasje i motywuje mnie do jeszcze bardziej intensywnego samorozwoju.


Mój Facebook
Mój Instagram
Mój Tumblr (tzw. microblog)
Mój Filmweb
Moje Last FM