Streamlined może funkcjonować dzięki klientom. To oni stanowią dla nas źródło inspiracji i determinacji, by walczyć z przeciwnościami, jakie stawia technologia. Jesteśmy dumni z każdej jednej pozyskanej opinii – każda z nich jest zwieńczeniem ciężkiej pracy nad danym problemem klienta. Niektóre z nich bywają dla nas rutyną, niektóre wymagają więcej zastanowienia… Fakt, że przykładamy się do swojej pracy, jest w zauważalny sposób doceniany – klienci nie szczędzą miłych słów odnośnie usług Streamlined, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Dziękujemy serdecznie oraz zapraszamy klientów tzw. potencjalnych do lektury – może uda się dołączyć do grona zadowolonych?

Opinie z Google

5,0 30 reviews

 • Avatar Maciek Gorek ★★★★★ in the last week
  Pan Igor zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Jest dobrym, cierpliwym i konkretnym fachowcem. Pomógł nam w nagłej sytuacji oraz modernizacji sprzętu. Wszystkim polecamy jego usługi.
 • Avatar Łukasz Piotrowski ★★★★★ a month ago
  Potrzebowałem pomocy w drobnej sprawie (co za tym idzie niezbyt dochodowej) mimo to pan Igor przyjechał w umówionym terminie i za niewielkie pieniądze rozwiązał problem, poświecił czas i cierpliwie wszystko wytłumaczył. Pozdrawiam :)
 • Avatar Monika Kisiel ★★★★★ a month ago
  Pan Igor to profesjonalista w powierzonych zadaniach, ze starego dość komputera zrobił cudo 😃. Bardzo dobrze doradzi, podchodzi do klienta wysoce perfekcyjnie, fachowo. Co ważne wystawia stosowne ceny. I przede wszystkim wysoka kultura i szacunek do człowieka. Bardzo polecam.
 • Avatar norbert garwoliński ★★★★★ a month ago
  Szybko, dobrze i w rozsądnej cenie. Polecam!!!
 • Avatar Piotr Gołębiowski ★★★★★ a month ago
  Polecam Streamlined Serwis. Profesjonalna firma, która zna się w swoim fachu jak nikt inny.
 • Avatar Julian Puścikowski ★★★★★ a month ago
  Szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Bardo dobre podejście do klienta polecam.
 • Avatar CinekStudio (Marcin Kowalewski) ★★★★★ 5 months ago
  Niespotykanie w tych czasach podejście do klienta. Zostałem potraktowany jakbym był najważniejszym klientem, a patrząc na resztę opinii, każdy jest w ten sposób traktowany. Usterka w laptopie bardzo trudna i niespotykana. Pan Igor stanął na wysokości zadania by mi pomóc. Zdecydowanie polecam każdemu Streamlined !
 • Avatar Magdalena Świętochowska- Zięba ★★★★★ 4 months ago
  Wszystkim bardzo polecam usługi Pana Igora. Pełen profesjonalizm, punktualność, usługa na najwyższym poziomie. Z pewnością będę korzystała z usług Jego firmy i z czystym sumieniem polecam.
 • Avatar Piotr Grzywacz ★★★★★ 5 months ago
  Myślałem, że prawdziwi profesjonaliści wyjechali z Polski albo przeszli na emeryturę, dopóki nie polecono mi Pana Igora. Poradził sobie z problemami, które przerastały kilku tzw. „fachowców”, bardzo sprawnie, terminowo w uczciwej cenie. Zakres prac : montaż i konfiguracja sieci wifi /Internet (również w kontekście multimediów i monitoringu), konserwacja i upgrade sprzętu komputerowego. Kompleksowa obsługa, począwszy od doradztwa, poprzez zakup, montaż, aż do okresowego serwisu.
  Kapitalny kontakt i elastyczność w podejściu do klienta.
  Z czystym sumieniem polecam !!!
 • Avatar gosia guzowska ★★★★★ 3 months ago
  Polecam!!! Sprawnie, kompetentnie, rzetelnie i bardzo sympatycznie, z dużą wyrozumiałością dla dziwactw klienta :) na pewno wrócę.
 • Avatar Catelynn ★★★★★ 4 months ago
  Pełen profesjonalizm+szybkość pracy+elastyczność w umawianiu się=firma godna polecenia.
 • Avatar Katarzyna Grzywka ★★★★★ 6 months ago
  Pan Igor jest świetnym fachowcem i fantastycznym człowiekiem. Szybko i sprawnie rozpoznaje i naprawia problemy związane z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego i internetu. Pomaga w sytuacjach nagłych i trudnych. Doradza, proponuje różne możliwości rozwiązania problemu. Ponieważ komputer jest moim narzędziem pracy od ponad dwudziestu lat, współpracowałam już z wieloma Informatykami. Nigdy dotąd nie spotkałam jednak człowieka o takim poziomie profesjonalizmu i kultury osobistej. Gorąco polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój Streamlined Serwis!
 • Avatar Hubert Wyszomirski ★★★★★ 4 months ago
  Polecam! Naprawa wymagała ściągnięcia niedostępnych w Polsce części i Pan Igor stanął na wysokości zadania :-) Oby więcej takich...
 • Avatar Grażyna Sylla ★★★★★ 5 months ago
  Polecam,Naprawa laptopa, w zasadzie jego reanimacja w 100% w rozsądnej cenie i szybkim czasie.
 • Avatar Krzysztof Partyka ★★★★★ 7 months ago
  Przez 20 lat korzystałem z wielu Serwisów, ale Pan Igor to człowiek i fachowiec niezwykły: SUPER kulturalny. WYBITNY fachowiec, erudyta a do tego człowiek skromny ciepły i serdeczny. Jest wart każdej złotówki, którą u niego zostawiłem a jedynie to czym się martwię to to , że z uwagi a swoje wybitne zdolności i osobowość Pan Igor za chwilę będzie ciężko dostępny.
 • Avatar Marek Weglowski ★★★★★ 7 months ago
  Skorzystałem z usługi serwisowej u Pana Igora i muszę przyznać, że wykonał on powierzone zadanie bardzo dobrze :-)Zalety: Bardzo dobry kontakt, szybka informacja jak i za ile to będzie hulać. Wykonanie usługi było zrobione w umówionym czasie oraz ceny były rynkowe. Serdecznie POLECAM .
 • Avatar Patrycja Matuszewska ★★★★★ 7 months ago
  Polecam serdecznie usługi pana Igora! Bardzo dobra komunikacja, wysoka kultura osobista, rzetelność, szybka realizacja usługi, umiarkowane ceny.
 • Avatar Darek Bobinski ★★★★★ 7 months ago
  Fachowiec wysokiej klasy. Wykazał się w pracy kompetencją. Nie było problemu, któremu nie umiałby zaradzić. Dokładny, rzetelny. Serdecznie polecam!
 • Avatar aksanna19 ★★★★★ 8 months ago
  Serdecznie dziękujemy za szybkie i sprawne uporanie się z problemami w naszych komputerach i telefonach. Na Pana zawsze można liczyc!!!
 • Avatar Filip Walczyna ★★★★★ 11 months ago
  Fantastyczna usługa, komputer nie tylko naprawiony, ale też dostarczona została szczegółowa instrukcja postępowania w razie występowania podobnych problemów i oferta nieodplatnych konsultacji na odległość. U Pana Igora byłem dwa razy, za drugim razem chciałem tylko wymiany klawiatury która zaczęła szwankować w laptopie, zostało to załatwione ekspresowo i tylko za cenę nowej części. Jeszcze raz: każdemu serdecznie polecam firmę Pana Igora, to nie tylko profesjonalna usługa, ale też swietny kontakt z klientem!

Referencje

Referencje ze zlecenie migracji komputerów w Astellas Pharma Sp. z o.o. w Warszawie (2020):

Opinie z Facebooka