Opinie z Google

CinekStudio
CinekStudio
15:38 03 Oct 20
Niespotykanie w tych czasach podejście do klienta. Zostałem potraktowany jakbym był najważniejszym klientem, a patrząc na resztę opinii, każdy jest w ten sposób traktowany. Usterka w laptopie bardzo trudna i niespotykana. Pan Igor stanął na wysokości zadania by mi pomóc. Zdecydowanie polecam każdemu Streamlined !
Magdalena Świętochowska- Zięba
Magdalena Świętochowska- Zięba
10:58 23 Sep 20
Wszystkim bardzo polecam usługi Pana Igora. Pełen profesjonalizm, punktualność, usługa na najwyższym poziomie. Z pewnością będę korzystała z usług Jego firmy i z czystym sumieniem polecam.
Piotr Grzywacz
Piotr Grzywacz
22:00 20 Sep 20
Myślałem, że prawdziwi profesjonaliści wyjechali z Polski albo przeszli na emeryturę, dopóki nie polecono mi Pana Igora. Poradził sobie z problemami, które przerastały kilku tzw. „fachowców”, bardzo sprawnie, terminowo w uczciwej cenie. Zakres prac : montaż i konfiguracja sieci wifi /Internet (również w kontekście multimediów i monitoringu), konserwacja i upgrade sprzętu komputerowego. Kompleksowa obsługa, począwszy od doradztwa, poprzez zakup, montaż, aż do okresowego serwisu. Kapitalny kontakt i elastyczność w podejściu do klienta. Z czystym sumieniem polecam !!!
gosia guzowska
gosia guzowska
18:09 17 Sep 20
Polecam!!! Sprawnie, kompetentnie, rzetelnie i bardzo sympatycznie, z dużą wyrozumiałością dla dziwactw klienta :) na pewno wrócę.
Catelynn
Catelynn
16:45 13 Sep 20
Pełen profesjonalizm+szybkość pracy+elastyczność w umawianiu się=firma godna polecenia.
Katarzyna Grzywka
Katarzyna Grzywka
13:08 06 Sep 20
Pan Igor jest świetnym fachowcem i fantastycznym człowiekiem. Szybko i sprawnie rozpoznaje i naprawia problemy związane z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego i internetu. Pomaga w sytuacjach nagłych i trudnych. Doradza, proponuje różne możliwości rozwiązania problemu. Ponieważ komputer jest moim narzędziem pracy od ponad dwudziestu lat, współpracowałam już z wieloma Informatykami. Nigdy dotąd nie spotkałam jednak człowieka o takim poziomie profesjonalizmu i kultury osobistej. Gorąco polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój Streamlined Serwis!
Hubert Wyszomirski
Hubert Wyszomirski
08:14 04 Sep 20
Polecam! Naprawa wymagała ściągnięcia niedostępnych w Polsce części i Pan Igor stanął na wysokości zadania :-) Oby więcej takich...
Krzysztof Partyka
Krzysztof Partyka
20:27 12 Jun 20
Przez 20 lat korzystałem z wielu Serwisów, ale Pan Igor to człowiek i fachowiec niezwykły: SUPER kulturalny. WYBITNY fachowiec, erudyta a do tego człowiek skromny ciepły i serdeczny. Jest wart każdej złotówki, którą u niego zostawiłem a jedynie to czym się martwię to to , że z uwagi a swoje wybitne zdolności i osobowość Pan Igor za chwilę będzie ciężko dostępny.
Marek Weglowski
Marek Weglowski
03:36 01 Jun 20
Skorzystałem z usługi serwisowej u Pana Igora i muszę przyznać, że wykonał on powierzone zadanie bardzo dobrze :-) Zalety: Bardzo dobry kontakt, szybka informacja jak i za ile to będzie hulać. Wykonanie usługi było zrobione w umówionym czasie oraz ceny były rynkowe. Serdecznie POLECAM .
Patrycja Matuszewska
Patrycja Matuszewska
18:58 24 May 20
Polecam serdecznie usługi pana Igora! Bardzo dobra komunikacja, wysoka kultura osobista, rzetelność, szybka realizacja usługi, umiarkowane ceny.
Darek Bobinski
Darek Bobinski
11:46 21 May 20
Fachowiec wysokiej klasy. Wykazał się w pracy kompetencją. Nie było problemu, któremu nie umiałby zaradzić. Dokładny, rzetelny. Serdecznie polecam!
aksanna19
aksanna19
11:03 04 May 20
Serdecznie dziękujemy za szybkie i sprawne uporanie się z problemami w naszych komputerach i telefonach. Na Pana zawsze można liczyc!!!
Filip Walczyna
Filip Walczyna
18:33 18 Jan 20
Fantastyczna usługa, komputer nie tylko naprawiony, ale też dostarczona została szczegółowa instrukcja postępowania w razie występowania podobnych problemów i oferta nieodplatnych konsultacji na odległość. U Pana Igora byłem dwa razy, za drugim razem chciałem tylko wymiany klawiatury która zaczęła szwankować w laptopie, zostało to załatwione ekspresowo i tylko za cenę nowej części. Jeszcze raz: każdemu serdecznie polecam firmę Pana Igora, to nie tylko profesjonalna usługa, ale też swietny kontakt z klientem!
Krzysztof Korzempa
Krzysztof Korzempa
06:31 03 Oct 19
Z pełnym przekonaniem polecam każdemu usługi informatyczne świadczone przez firmę Pana Igora Leszczyńskiego. Pan Igor posiada profesjonalną wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzętu komputerowego, oprogramowania, bezpieczeństwa sieci, tworzenia stron internetowych oraz prowadzenia szkoleń informatycznych na każdym poziomie. Zawsze jest na bieżąco z pojawiającymi się na rynku nowościami technologicznymi. W podejściu do klienta cechuje Go najwyższa kultura, cierpliwość oraz elastyczność.
Michał Czartoryski
Michał Czartoryski
18:46 12 Sep 19
Szczerze polecam Serwis Streamlined i usługi Pana Igora; po jego wizycie nie tylko mój komputer ale i telefon działa jak nowy. Kompleksowo, wygodnie i niedrogo. Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz. Pozdrawiam.
Jerzy Kwiatkowski
Jerzy Kwiatkowski
14:36 09 Sep 19
Polecam z pełnym przekonaniem usługi Pana Igora. Zwróciłem się z małym problemem z obsługą komputera. Pan Igor pojawił się u mnie tego samego dnia, szybko go rozwiązał i wytłumaczył w prostych słowach każdą wątpliwość, jaką miałem odnośnie obsługi laptopa, drukarki i smartfona. Regularnie zwracam się do Pana Igora z jakimkolwiek problemem, jaki mam ze sprzętem. Można powiedzieć,że jestem stałym klientem
Agnieszka gutowska
Agnieszka gutowska
11:44 08 Sep 19
Streamlined Serwis-Igor Leszczyński -opisuję w dwóch słowach: pasja i profesjonalizm w tym co robi. Pan Igor jest osobą bardzo kontaktową, cierpliwą,a przede wszystkim słowną, z b.dużą wiedzą w zakresie informatyki. Świadczy usługi z dojazdem do klienta na terenie Józefowa, Otwocka i Warszawy. Usługi cechuje przystępna cena na każdą kieszeń. Z ręką na sercu mogę każdemu polecić!
Dominik Mascarpone
Dominik Mascarpone
11:44 06 Sep 19
Pan Igor zaangażował się w problem dotyczący sprzętu .Usługa była pomocna
Negra Zar
Negra Zar
17:33 02 Sep 19
Bardzo dobry kontakt,solidna i szybka naprawa laptopa,Duża wiedza w zkresie informatyki,przystępne ceny za usługe,dojazd do klienta.Gorąco polecam !
Następne Opinie

Referencje

Opinie z Facebooka