Sklep komputerowy Józefów

Sklep komputerowy Józefów

Sklep komputerowy Józefów K Otwocka pod Warszawą Wawer? Sklep komputerowy Otwock?

Części komputerowe, dyski SSD, akcesoria – mamy to!

Przewiń niżej, żeby zobaczyć produkty!! 

Asortyment na tej stronie jest poglądowy – być może mamy produkt na którym Ci zależy – dopytaj (najlepiej mailowo lub SMS-em):

sklep@streamlined.pl

+48  511 846 878
+48  508 346 878

Potrzebny nietypowy produkt komputerowy „na wczoraj”, bez czekania na wysyłkę? Odbiór od ręki w Józefowie lub dowóz tego samego dnia do Klienta na terenie Józefowa, Otwocka!

Istnieje możliwość zwrotu produktów bez podawania przyczyny przez 7 dni od zakupu. Wszystkie produkty objęte są czasowo gwarancją (dopytaj w przypadku wątpliwości). 

> Płatność tylko gotówką na tę chwilę (faktura VAT 23%) <

Sklep komputerowy Otwock – przydatne i nietypowe produkty z odbiorem osobistym lub dowozem od ręki!


Dostępność asortymentu ograniczona i może odbiegać od przedstawionej tutaj. Na zakupy wystawiana jest faktura VAT 23%. Zdjęcia produktów są naszego autorstwa i nie mogą być wykorzystywane bez uzyskania zgody Streamlined Sp. z o.o.

Odbiór możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu ze względu na częstą pracę w terenie i okresowe zmiany w asortymencie.

» Szukaj produktu (na dole tej strony)

 

Wyświetlanie 1–80 z 104 wynikówSzukaj produktu w naszym sklepie komputerowym (Józefów, Otwock i okolice)

Sklep komputerowy Otwock, sklep komputerowy Józefów?

Wysokiej jakości produkty komputerowe potrzebne od ręki? Nie czekaj na wysyłkę - złóż zamówienie i umów się na odbiór osobisty w Józefowie K Otwocka (Sklep komputerowy Otwock, Józefów) tego samego dnia! Posiadamy zarówno specjalistyczne, rzadko dostępne w powszechnych sklepach komputerowych narzędzia, akcesoria, przewody i adaptery (na niektóre z nich trzeba czekać normalnie tygodniami na dostawę - u nas są od ręki!), jak i powszechne urządzenia typu myszki, klawiatury, dyski SSD i zewnętrzne. Wszystkie produkty objęte są okresową gwarancją producenta, za jakość możemy ręczyć osobiście jako specjaliści :)

Prosimy o zamówienie przez stronę lub kontakt telefoniczny/mailowy w przypadku chęci zakupu - często pracujemy w terenie i nie zawsze jesteśmy na miejscu, a odbiór odbywa się w domu jednorodzinnym :)

U nas nie przepłacacie Państwo za towary - mamy ceny konkurencyjne do ofert w Internecie!

Na zakupy wystawiana jest faktura VAT 23%. Płatność tylko gotówką!

W tygodniu odbiór lub dowóz możliwy nawet do godziny 20:00 - jest to rarytasowa oferta! Zapamiętaj - na nas możesz liczyć :)
- Streamlined Sp. z o.o.
X

    Potrzebujesz pomocy informatyka? Zostaw kontakt - odezwiemy się!


    Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na naszą Politykę prywatności