Naprawa laptopa w Józefowie, Otwocku, Warszawie Wawer i okolicach? Sprzęt (np. laptop, komputer stacjonarny) opornie chodzi lub w ogóle odmówił posłuszeństwa? Zgłoś naprawę, uzyskaj wycenę i szybko przywróć go do działania!

Możliwa naprawa typu door-to-door, tzn. odbiór sprzętu z Twojego domu bądź firmy i dostarczenie go po dokonaniu naprawy! Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się sprawnym sprzętem, który może nawet chodzić jak nowy, bez wychodzenia z domu.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Znając realia rynku oraz dysponując pokaźnym doświadczeniem, zawsze w szczery sposób rozmawiam z klientem o jego potrzebach i służę poradą. Z czego może wynikać dana usterka? Ile będą kosztować części i usługa? Jak długo posłużyć może sprzęt po dokonaniu naprawy? Czy bardziej opłacalny niż naprawa będzie zakup nowego sprzętu? Komplet tych i innych informacji uzyskasz w każdej sytuacji, kontaktując się z serwisem Streamlined.


Duże zdjęcia możesz wysłać przez wetransfer.com

** Pilne naprawy są traktowane priorytetowo, co delikatnie wpływa na cenę usługi. Po dokonaniu zgłoszenia, warto również skontaktować się telefonicznie lub SMS-owo, co gwarantuje jak najszybszą realizację zlecenia. Nr telefonu 508 346 878